Про компанію

UA-PHARM − компанія нового покоління, яке цінує натуральне і має екологічну свідомість.

ФІЛОСОФІЯ компанії UA-PHARM закликає глобально мислити і діяти, насолоджуватися повноцінним яскравим здоровим життям, спілкуватися з родиною та друзями, подорожувати та надихатися новими враженнями!

МІСІЯ UA-PHARM – змінити на краще життя людей, прищеплюючи турботу про своє здоров’я та використовуючи при цьому тільки натуральні продукти!

Компанія має в своєму портфелі більше ніж 200 SKU – це повністю органічні продукти рослинного і тваринного походження для задоволення будь-яких запитів наших споживачів щодо підтримання свого здоров’я.

Окремим напрямком продукції UA-PHARM є дитяча лінійка косметичних засобів та молочних сумішей VITAPRIM. З особливою турботою та завзяттям продукція VITAPRIM створюється для найдорожчих у світі – наших діточок, тому в основі її розробки лежать натуральність та відсутність алергенів.Високотехнологічні виробничі потужності знаходяться на заводах Греції та Румунії, які мають 60-річний досвід виготовлення натурального дитячого харчування з молозивом та косметики. Наші дитячі засоби розроблені за інноваційною рецептурою провідних європейських хіміків-дерматологів та педіатрів. Якість продукції VITAPRIM гарантована та підтверджена сертифікатами європейського зразка (EUROCERT EN ISO 9001:2015 №: 2016/Δ та EN ISO 22716:2007 № 03/COA). Водночас кожна імпортована партія проходить подвійний контроль безпеки в акредитованих МОЗ України лабораторіях та має відповідні висновки державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

В Україні ми створюємо належні умови для зберігання і постійно контролюємо стан кожної партії, щоб Ви, наші дорогі споживачі, були здоровими та щасливими.

Бережіть себе!

Засновник UA-PHARM

Писаренко Андрій Миколайович